A tartalom folyamatosan bővül…

 

10:00 Madocsa Duna-part Borzavári Róza táboros tanítványainak műsora
11:00 Madocsa Duna-part Bocskai István Református Oktatási Központ zenekarának koncertje
12:00 Madocsa Duna-part Ebéd
13:30 Madocsa Duna-part Habparty
14:30 Madocsa Duna-part Rendőrségi bemutató
15:00 Madocsa Duna-part Kackiás Verklis műsora
16:00 Madocsa Duna-part Paksi fúvószenekar koncertje, közreműködik a dunaföldvári mazsorett csoport
17:30 Madocsa Duna-part TLG Acustic koncertje
19:00 Madocsa St. Martin koncert
21:00 Madocsa Duna-part Retro disco

13:30 Dunaföldvár Beszédes József Általános Iskola 7020 Dunaföldvár, Kossuth Lajos u. 21. Klarinét-, szaxofon- és tárogatótábor nyitókoncert “Köszöntő: Kovács Zalán László” 15:00 Paks Pro Artis Alapfokú Művészeti Iskola 7030 Paks, Deák Ferenc u. 9. Kürt- és tubatábor nyitókoncert “Köszöntő: Kovács Zalán László” 18:00 Paks Csengey Dénes Kulturális Központ 7030 Paks, Gagarin utca 2. Szólisták koncertje Fellépnek a táborok tanárai, közreműködik az Anima Musicæ Kamarazenekar

19:30 Dunaföldvár Vár 7020 Dunaföldvár, Rátkay köz 2. A Police Big Band koncertje Szólista: Harcsa Veronika énekművész, közreműködik Paco
Andreo -jazz harsona

17:00 Kalocsa Kalocsai Liszt Ferenc Alapfokú Művészeti Iskola 6300 Kalocsa,
Hunyadi János u. 5. Harsona tábor nyitókoncert – 50 év magyar harsonaversenyei

16:00 Dunaföldvár Dunaföldvári Római Katolikus Templom Régi zene koncert
közreműködik Dósa Etele és Egri Márton korabeli hangszereken

18:00 Tolna Római katolikus templom 7130 Tolna, Kossuth Lajos utca 30. Bábel
Klára hárfaművész és Id. Bazsinka József Liszt Ferenc-díjas tubaművész koncertje

19:00 Kalocsa Kalocsai Liszt Ferenc Alapfokú Művészeti Iskola 6300 Kalocsa,
Hunyadi János u. 5. Az országos harsonaverseny győzteseinek hangversenye

18:00 Gerjen Kultúrház szabadtéri színpada 7134 Gerjen, Kossuth Lajos utca 28. A
Budapest Saxophone Quartet koncertje Közreműködik: Vásáry André énekművész

20:00 Kalocsa Kalocsa Jazz Klub Paco Andreo (jazz harsona) hangversenye

19:00 Kalocsa Kalocsai Színház 6300 Kalocsa, Szent István király út 38. A Szolnoki
Katonazenekar koncertje Közreműködik: Veér Mátyás és Kiss Zoltán
harsonaművészek, vezényel Molnár János százados

10:30 Paks Református Templom Kürttábor zárókoncert a Városi Énekkarral

15:00 Paks Evangélikus Templom Tubatábor zárókoncert a Roger Schilling
Zenekarral

18:00 Kalocsa Kalocsai Színház 6300 Kalocsa, Szent István király út 38. Hungarian
Trombone Camp zárókonceretje helyi fúvószenekarral

19:30 Dunaföldvár Vár 7020 Dunaföldvár, Rátkay köz 2. Szaxofon- és klarinéttábor
zárókoncert a helyi mazsorettekkel

18:00 Dunaszentgyörgy Művelődési Ház 7135 Dunaszentgyörgy, Kossuth L. u. 1.
A Cantores Ecclesiae Rézfúvós Együttes koncertje Közreműködik: Mészáros János
Elek operaénekes

18:00 Madocsa Madocsai Református Templom Talamba Ütősegyüttes
Madocsa Madocsai Református Templom mellett Fényfestés és borkorzó

10:00 Kalocsa Kalocsai Liszt Ferenc Alapfokú Művészeti Iskola 6300 Kalocsa,
Hunyadi János u. 5. Hungarian Trombone Camp záró koncert